text-shadow

Робимо для Вас, як для себе!

Металосайдинг, Євроштахетник, Металочерепиця, Профнастил...

+380(97)000-93-60, +380(68)588-39-69

Переваги штахетнику металевого Кобо перед дерев’яними парканами

Дерев’яний забор – це класика. Він екологічний та звичний для ока. Але на ринку з’являються нові види огорож, з інших матеріалів та відмінними технічними характеристиками. Наприклад, металевий штахетник. Це відносно новий продукт, виготовлений з оцинкованої сталі із полімерним покриттям. Через постійно зростаючий попит його можна назвати головним конкурентом деревяному штахетнику.

Особливості металевого штахетника

Паркан металевого штахетника представляє собою огорожу, встановлену із вузьких профільованих стальних планок, імітуючих оброблену деревяну дошку.

Поверхня металу спеціально оцинкована та ламінована кольоровим полімерним покриттям для захисту від несприятливого впливу оточуючого середовища. Колір може наноситись на одну або дві сторони.

Окремі вертикальні планки встановлюються на деякій відстані одна від одної, це робить огорожу напівпрозорою, візуально розширює простір ділянки. Є можливість зробити глухий забор, встановлюючи планки у шахматному порядку.

Загальні характеристики штахет Кобо:

Товщина металу – 0,4-0,7 мм
Висота профілю – від 0,5 до 2-3 м
Ширина штахетин – 70 до 150 мм

За формою розрізняють П-подібні, М-подібні, V-подібні штахетини.

При виробництві листову сталь нарізають на смуги та профілюють на спеціальному прокатному обладнанні. Це надає виробам певної жорсткості. Від кількості ребер жорсткості залежить міцність штахетника, тому на ринку з’являється все більше варіантів зі складним профілем поперечного перерізу.

Краї штахетин можуть бути незавальцьовані та завальцьовані. Незавальцьовані краї досить тонкі, до того ж ними легко порізатися. Тому краще обирати вироби із загнутими краями, вони не тільки безпечніші, але й міцніші та мають привабливіший зовнішній вигляд.

Переваги металевого штахетника перед дерев’яним:

  1. Довгий строк служби – 20 – 50 років експлуатації.
  2. Багатий вибір кольорів та можливість імітації під дерево.
  3. Міцність: огорожу важко зламати.
  4. Не потребує догляду: фарбування, покриття антисептиками і т. д.
  5. Вогнестійкість – матеріал не горить і може використовуватись на об’єктах з підвищеними вимогами до пожежної безпеки.
  6. Оцинкована поверхня зі спеціальним нанесенням надійно захищає від корозії, впливу ультрафіолету, атмосферних явищ та перепадів температури.
  7. Профільовані штахетини міцніші та жорсткіші за дерев’яні, здатні витримати більші навантаження.
  8. Немає ефекту парусності у випадку відкритим парканом.

Дерев’яні огорожі, натомість, мають менший строк служби: дерево тріскається, фарба вигоряє на сонці і втрачає колір, облуплюється.

Дошки можуть загнити під дією надмірної вологи і щоб цього не сталося, треба використовувати водовідштовхувальні пропитки.

Варто обробляти дерево від жуків та інших шкідників.

Тобто, після монтажу робота над забором не закінчується. На відміну металевого штахетника, який після установки ще довгі роки не вимагатиме догляду та ремонту.

Тому, завдяки своїм чисельним перевагам та якісним характеристикам, металеві огорожі стали практичною альтернативою дерев’яним заборам.

Подивитись прайс-лист можна на сторінці штахети металеві Кобо.

Подивитись прайс-лист можна на сторінці штахети металеві Кобо.


Передзвонимо на протязі 5 хвилин

×
Перезвоним на протяжении 5 минут

×
Перезвоним на протяжении 5 минут

Телефон

×
Перезвоним на протяжении 5 минут

Телефон

×
Замовити басейн

×
Заказать бассейн

×